back to top

Njemački ovčar Šljivićevih s Aladinića treći na državnom prvenstvu

2121

Državno prvenstvo za njemačke ovčare ove godine organizirano je u Gradačcu. Među prijavljenih 130 pasa i veliki broj uzgajivača iz BiH, Hrvatske, Srbije, Crne Gore i Slovenije predstavila se i uzgajivačnica njemačkih ovčara iz Stoca, točnije Aladinića “Von Aladins berg” , Alena i Jadranke Šljivić.

U najjačem razredu radnih ženki u izrazito jakoj konkurenciji njihova radna ženka Kiwi von Mining je osvojila visoko treće mjesto i ocjenu V2 od poznatog Njemačkog suca Wolfganga Hassgalla, piše Stolac.co.

Time je ponovila prošlogodišnji uspjeh (drugo mjesto).

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

Ova kuja je također pokazala zavidnu razinu spremnosti za radom, što je preduvjet da bi uopće pristupila izložbi, i pokazala odličnu narav sto je potvrdio sudac u opisu exterijera, rada i naravi ženke.