back to top



Matić i Mrvalj bore se na prestižnim turnirima profi boksa u Njemačkoj i Mađarskoj

2184

Boksački klub “Sensei” iz Čapljine očekuju velika iskušenja u novoj sezoni.

Natjecatelji kluba ”Sensei” iz Čapljine, Nikola Matić i Petar Mrvalj, nastupit će ovog mjeseca na boksačkim spektaklima u Njemačkoj i Mađarskoj.

Prvi u ring će izaći Nikola Matić 9. rujna u Berlinu gdje će raditi uvodni meč protiv opasnog Rusa Evgenija Švedenka.

Sponzorirani članak

Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja

Zbog povećanog opsega posla i nabave novih strojeva u našoj proizvodnji, u potrazi smo za novim članovima tima. Radno mjesto – voditelj proizvodnje, 1 izvršitelj Mjesto rada – Čitluk Opis... Pročitaj više

Glavni meč na ovom spektaklu bit će između Oleksandra Usyka i Marca Hucka za WBO titulu u kruzer kategoriji.

Petar Mrvalj će se boriti 15. rujna u Mađarskoj protiv boksača svjetske klase Imrea Szella koji zauzima 27. mjesto u svijetu.

Nikola Matić po drugi put nastupa kao uvodna borba velikom Marku Huku. Matić je jako spreman za borbu protiv Rusa, a spreman je i Petar Mrvalj koji ima težak meč protiv Mađara.

Szello je tražio Petra jer zna da je atraktivan borac i da se do sada okušao s jakim protivnicima kao što je Goran Delić.

”Naš klub je ponosan što imamo borce ove kvalitete, i da dobivamo pozive od menadžera za ovako kvalitetne borbe i protivnike koji su renomirani u svijetu boksa’‘, kazao je Dominko Lubina, trener BK “Sensei” iz Čapljine.

Ivan Blažević nastupa na Europskom amaterskom prvenstvu.

Osim profi boksa “Sensei” iz Čapljine ima odlične borce i u amaterskom boksu.

”Najavio bih i da će naš Ivan Blažević 20. listopada nastupiti na Europskom amaterskom prvenstvu u boksu što je također velika čast. Vodit će ga Hamid Šemić iz BK ”Mostar” s ostalim reprezentativcima. Ivan je već godinama neporažen u BiH i proglašen je za najboljeg juniora. Nadam se dobrim rezultatima jer trenira svaki dan s Nikolom Matićem, koji mu prenosi svoje bogato znanje i veliko iskustvo u boksu’‘, istaknuo je Lubina.