back to top

FOTO | TBF oduševio nastupom na Jaz Festu

1869

Čapljina je u četvrtak ponovno postala središte glazbenih zbivanja, zahvaljujući tradicionalnom Jaz Festu, koji je i ove godine privukao posjetitelje iz cijele regije.

Festival, poznat po svojoj opuštenoj atmosferi i predivnom prirodnom okruženju, održan je uz rijeku Trebižat, što ga čini savršenim mjestom za sve generacije.

Nastup TBF-a

Vrhunac večeri bio je nastup splitske grupe TBF, koja je svojom energičnom izvedbom oduševila okupljene.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

 

Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

 

Objavu dijeli Čapljinski portal (@capljinski_portal)

Hitovi poput “Šareni artikl”, ”Smak svita” i “Veseljko” odjekivali su kroz noć, dok su posjetitelji, bez obzira na dob, plesali i pjevali uz ritmove poznatih pjesama.

Jaz Fest je još jednom potvrdio svoj status kao nezaobilazno ljetno događanje u Čapljini.

Privlačeći ljubitelje dobre glazbe i prirode, ali i one koji jednostavno traže bijeg od svakodnevnice.

Program za djecu

Festival je započeo u 13:00 sati kada su mališani imali priliku uživati u napuhancu i slatkišima, a onda su se na pozornici prije TBF-a izmjenjivali Nianse i Kruz Roudi.

FOTO | Službeno otvoren JazFest: Mališani uživaju u napuhancu i slatkišima

Za ljubitelje strane glazbe DJ Andrej Jelić više od dva sata puštao je hitove i rasplesao publiku koja je na JazFestu ostala do ranih jutarnjih sati.

Opuštena atmosfera, druženje uz rijeku i glazba pod zvijezdama stvorili su savršen spoj za nezaboravno ljetno iskustvo.