
Ljubitelji dalmatinske glazbe i bezvremenskih hitova pokojnog Tomislav Ivčić doći će na svoje početkom lipnja u Čapljini.
Naime, u utorak, 2. lipnja 2026. godine s početkom u 20 sati, u dvorištu ispred Betanije bit će održana glazbena večer pod nazivom “Tamo gdje sam rođen”, posvećena jednom od najvoljenijih hrvatskih glazbenika.
Publiku očekuje emotivna večer ispunjena poznatim melodijama i pjesmama koje su obilježile generacije.
Sponzorirani članak
Božićni spektakl: Dalmatino donosi ''Božić bijeli'' u Čapljinu!
Za glazbeni dio programa pobrinut će se tamburaški orkestar Misericordia zajedno sa solistima Romeom Nikolićem, Zlatom Petković, Enom Nižić, Tihomirom Šimunovićem i Josipom Bilaćem.
Poseban gost večeri bit će Klapa Signum, koja će dodatno upotpuniti atmosferu dalmatinskog glazbenog ugođaja.
Organizatori poručuju kako su svi dobrodošli na ovu glazbenu večer koja će kroz pjesmu i zajedništvo oživjeti uspomenu na legendarnog Tomislava Ivčića.






