
Mladić iz Neuma napisao je prigodnu pjesmu koja govori o nastaloj situaciji i korona virusu, koja je zarazila pola svijeta i odnijela veliki broj života.
Pošto je Federacija Bosne i Hercegovine donijela restriktivne mjere oko izlaženja, hodanja i skraćenog radnog vremena, ovaj pjesnik napisao je prigodnu pjesmu te na taj način skratio svoje vrijeme.
Pročitajte kakvu poruku nosi njegova pjesma.
Sponzorirani članak
FOTO | MariGold Frizerski Studio otvorio vrata u Čapljini: Marijana Raguž nakon povratka iz Irske pokrenula vlastiti posao
”Stigla tiho u daleku Kinu,
Sad se po cijelom svijetu vinu.
Putem svile preko Ivana,
Stigla ona i do Balkana.
Poharala susjednu nam Italiju,
Nitko više ne misli na malariju.
Kako je nastala, đe se pojavila?!
U Hercegovini mojoj isto se nastanila.
U Mostaru, gradu podno Veleža,
Raširi se zbog bolničkog meteža.
Ljudi još nisu svjesni situacije,
Virusa koji pustoši nacije.
U nas ljudi saransak jedu,
Muškarci žene više ne j***!
Kažu neće virus na me,
Zbog takvih nam stradavaju mame.
Teorije zavjere kod nas vladaju,
Dok ljudi sve više stradavaju.
Nego ljudi držite se uputa,
Okanite se svakodnevnih ruta.
Ostanite u svojim domovima,
Provodite vrijeme s najmilijima.
Poštujte svaki dan proveden na ovom svijetu,
Uživajte kao ptica u letu.
Cijenite dragog Boga,
Jer nas samo On može obraniti od virusa zloga.
Molite se za bolje sutra,
Jer mnogi neće dočekati jutra.
Krajnje je vrijeme da se uozbiljimo,
I sa svakodnevnim navikama da primirimo!”
U potpisu pjesme stoji i hashtag koji kruži društvenim mrežama, a to je #ostanidoma!
Veliko hvala našem D.Z. iz Neuma koji je na poseban način prikazao širenje bolesti, poslao poruku svima da ostanu u svojim domovima i da skupa pobjedimo ovu bolest.



