
Tijekom jutra redakciji našeg portala obratilo se nekoliko osoba sa negativnim iskustvima koje su proteklih dana doživjeli u Čapljini.
Naime, radi se o prometnoj (ne)kulturi koja ugrožava živote građanki i građana.
”Danas me je gotovo pregazilo auto na pješačkom, bila sam sa bebom u kolicima, ne krivim vozača jer me nije mogao ni vidjeti od auta parkiranog NA PJEŠAČKOM prijelazu. Tu stalno prelaze majke s djecom, kao i školarci, i ostali građani pješaci”, piše naša čitateljica.
Sponzorirani članak
Velika akcija Hisense klima u Eltingu: Vrhunski uređaji, 5 godina garancije i osigurana montaža
Čitatelji ističu kako se naročiro radi o pješačkim prijelazima u Ulici Mate Bobana, odnosno kod kafića u centru grada.
Apeliraju ne samo na policiju, nego i na građane, da budu savjesni prilikom parkiranja te da svoja vozila propisno parkiraju te na taj način ne ugrožavaju živote svojih sugrađana.



