back to top



Službeno je: Dom naroda proglasio Čapljinu gradom

2112

U tijeku je prva redovita sjednica Doma naroda Parlamenta Federacije BiH koja je započela izaslaničkim pitanjima, a zatim i verificiranjem mandata izaslanicima u Domu naroda Parlamenta Federacije Bosne i Hercegovine.

Nakon usvojenog Dnevnog reda, izaslanici su se potvrdno izjasnili o prijedlozima zakona po skraćenom postupku da Čapljina, Ljubuški, Gradačac, Visoko, Gračanica, Srebrenik i Živinice postanu gradovi.

Osim Čapljine na dnevnom redu bile su i odluke o dobivanju statusa grada za Ljubuški, Gračanica, Visoko, Gradačac, Srebrenik i Živinica.

Sponzorirani članak

Uni-Ves-Plast traži više radnika - donosimo detalje natječaja

Zbog povećanog opsega posla i nabave novih strojeva u našoj proizvodnji, u potrazi smo za novim članovima tima. Radno mjesto – voditelj proizvodnje, 1 izvršitelj Mjesto rada – Čitluk Opis... Pročitaj više

Nakon potvrdnih prijedloga o dobivanju statusa grada, uslijedila je rasprava o Prijedlogu odluke o davanju prethodne suglasnosti za kreditno zaduženje JP ,,Elektroprivreda BlH” d.d. Sarajevo kod izvozno-uvozne banke Kine za Projekt izgradnje bloka 7 – 450 MW TE Tuzla, Prijedlog odluke o odobravanju Odluke o izdavanju garancije Federacije Bosne i Hercegovine u korist izvozno-uvozne banke Kine za kreditno zaduženje Javnog poduzeća ,,Elektroprivreda Bosne i Hercegovine” d.d. Sarajevo