Poznat iznos novca ukraden u pljački benzinske crpke ”Rebac” u Čapljini

4437

Dvije maskirane i naoružane osobe opljačkale su noćas benzinsku crpku ”Rebac benz” koja se nalazi u Zvirovićima.

Kako nam je potvrđeno u MUP-u HNŽ, pljačkaši su iz ove benzinske crpke ukrali 1.500 KM.

Naoružani automatskom puškom i pištoljem, s maskama na glavama, pljačkaši su na benzinsku crpku upali 30 minuta iza ponoći te uz prijetnju oružjem otuđili novac.

Sponzorirani članak

Black November u Eltingu: Najveća akcija godine - na popustu preko 60 proizvoda!

Studeni u Eltingu Čapljina već tradicionalno donosi najbolje ponude, ali ovogodišnji Black November nadmašio je sva očekivanja. Više od 60 Gorenje uređaja dostupno je po sniženim cijenama do -35%, a... Pročitaj više

Prije par mjeseci na području Čapljine također je opljačkana benzinska crpka. Podsjetimo, maskirana osoba naoružana automatskom puškom tada je opljačkala benzinsku crpku u Gabeli.

Poznat iznos ukraden sa benzinske crpke u Gabeli

Početkom veljače u Čapljini je opljačkana i Intesa SanPaolo banka iz koje je odnesen veći iznos novca.

Sve pljačke izvedene su uz prijetnju oružjem, a pljačkaši niti jednog od ova tri kaznena djela do danas nisu poznati.

FOTO | Banku u Čapljini opljačkale tri maskirane osobe naoružane dugim cijevima