
Nepoznate osobe provalile su u srijedu ujutro oko 10.00 sati u Čapljini u automobil Volkswagen Passat dubrovačkih registarskih oznaka.
Automobil je u trenutku provale bio parkiran na parkiralištu ispred trgovine ”Best” (nekadašnja Robna kuća).
Vlasnik automobila, čiji su podaci poznati redakciji, kaže da su provalnici razbili prozor te iz automobila uzeli određeni iznos novca.
Sponzorirani članak
Dani keramike i sanitarije u FIS-u u Ljubuškom – iskoristite odlične pogodnosti
Prodajni centra FIS u Ljubuškom za svoje kupce je pripremio novu akciju koja donosi odlične pogodnosti za povoljniju kupovinu. U četvrtak, 18. i petak, 19.lipnja bit će održani Dani keramike... Pročitaj više
Očevici s kojima je vlasnik razgovarao kažu kako su vidjeli dvojicu mlađih muškaraca kako se od automobila udaljavaju s narančastom vrećicom prema tržnici, odnosno Domu zdravlja.
Cijeli slučaj prijavljen je policiji, a vlasnik moli sve oni koji su vidjeli pljačkaše ili nešto što bi moglo pomoći u istrazi da se jave u Policijsku upravu Čapljina.



