FOTO | Streetball turnir u Čapljini osvojila ekipa East Hercegovina

1865

Spuštena je zavjesa na još jedan 3X3 streetball turnir u Čapljini, a titulom pobjednika ove godine okitila se ekipa East Hercegovina.

U finalnom susretu ekipa East Hercegovina pobijedila je ekipu Esse Caffe.

Ovaj turnir održan je na Sportskom centru u Čapljini, a okupio je veliki broj ljubitelja streetballa kojima ni visoke temperature nisu smetale da uživaju u uličnoj košarci.

Drugo mjesto pripalo je ekipi Esse Caffe, treće mjesto zauzela je ekipa Trebinje 3×3, a četvrto mjesto pripalo je ekipi Styx.

Prije odigravanja finalne utakmice, održalo se pojedinačno natjecanje u tricama koje je osvojio Marko Rikalo iz pobjedničke ekipe East Hercegovina.

Na ovogodišnjem turniru ”Streetball 3×3 Čapljina” nastupilo je 10 ekipa, a nagradni fond iznosio je 2.500KM.

Čapljinski portal bio je glavni medijski pokrovitelj ovogodišnjeg Streetball turnira ”Čapljina 2021.”.