Već smo danas objavili kako je u Počitelju, ispred spomen-obilježja, održan središnji skup u znak zahvalnosti hrvatskim braniteljima, povodom 33. obljetnice jedne od ključnih vojno-oslobodilačkih akcija Domovinskog rata – “Lipanjske zore”.
Tom prilikom svečano je obilježeno oslobađanje lijeve obale rijeke Neretve – od Mostara, preko Čapljine, sve do Stoca.
Sudionici akcije podsjetili su kako su ovim operacijama slomljene snage hercegovačkog korpusa Vojske Republike Srpske, deblokirani su Čapljina i Metković, oslobođeni Stolac i istočni dio Mostara.
Sponzorirani članak
FIS traži više radnika na 10 pozicija za prodajni centar u Ljubuškom
Poduzeće FIS d.o.o. – Prodajni centar u Ljubuškom raspisalo je natječaj za prijem većeg broja djelatnika na više pozicija. ''Naše poduzeće otvara novi trgovački centar i tražimo odgovorne, motivirane i... Pročitaj više
Za naš portal govorili su sudionici tih događanja – Dragan Mandić i Lazar Martinović, a na žrtvu branitelja osvrnula se i čapljinska gradonačelnica Iva Raguž.
Pogledajte video prilog ČA::TV.