back to top



FOTO | Nedjeljni đir gradom: Sunce, osmijesi, kava, uživanje, druženje…

4014

Sunčana nedjelja izmamila je brojne Čapljinace na ulice, a gradske šetnice i trgovi danas su puni života, smijeha i ugodne vreve.

Već od prijepodnevnih sati osjetila se posebna atmosfera – obitelji s djecom, mladi, ali i stariji sugrađani iskoristili su lijepo vrijeme za opuštenu šetnju i druženje na otvorenom.

Kafići su ispunjeni do posljednjeg mjesta, a terase su postale glavna okupljališta gdje se uz kavu i razgovor uživa u toplim zrakama proljetnog sunca.

Prošetali smo gradom i zabilježili prizore koji najbolje oslikavaju duh ovakvih dana – nasmijana lica, spontana druženja i lagani ritam nedjelje bez žurbe.

Posebno je živahno bilo u središtu grada, gdje se tražila stolica više, a konobari su imali pune ruke posla.

Mnogi su istaknuli kako su ovakvi dani pravo osvježenje nakon promjenjivog vremena, ali i prilika za predah od svakodnevnih obveza. Šetnja uz sunce i dobro društvo, kažu, najbolji je način za napuniti baterije za novi radni tjedan.

Ako je suditi prema današnjoj slici, proljeće je u Čapljina stiglo u punom sjaju – a građani su to itekako znali iskoristiti.