back to top

FOTO | Dramatična borba za treće mjesto: Čapljina 2 bolja od Šuškova naselja u uzbudljivom susretu

1253

U drugom susretu posljednje večeri Lige mjesnih zajednica grada Čapljine, borba za treće mjesto donijela je uzbuđenje i napetost na terenu dok su snage odmjeravale ekipe Šuškovo naselje i Čapljina 2.

Ovaj susret bio je obilježen dinamičnom igrom i iznenađujućim preokretima.

Uz dogovor obje ekipe, poluvrijeme je trajalo svega 15 minuta, što je pokazalo na intenzitetu susreta.

Sponzorirani članak

iForm traži više radnika na više radnih mjesta - pogledajte uvjete natječaja i ostale detalje

Zbog povećanja obujma poslovanja firma iFORM d.o.o. Široki Brijeg raspisuje natječaj za više radnih mjesta: Operater na presi (ručna i automatska) m/ž Pakiranje komada m/ž Voditelj smjene/poslovođa Radnik na održavanju/područje... Pročitaj više

Publika je uzbuđeno pratila svaki potez na terenu, nestrpljivo očekujući tko će prvi uspjeti zatresti mrežu protivnika.

FOTO | Čapljina 2 osvojila kadetsku Ligu MZ: Nikola Alilović heroj finala!

Prvi trenutak radosti i slavlja dogodio se kada je Franko Ćorić postigao prvi gol za ekipu Čapljina 2, stavljajući svoju ekipu u vodstvo od 1:0.

Nakon toga, ekipa Čapljina 2 nastavila je pritisak na suparnički gol, a njihova upornost i timski duh doveli su do drugog gola, koji je postigao Marko Kraljević i donio svojoj ekipi vodstvo od 2:0.

No, ekipa Šuškovo naselje nije se predavala. Njihova upornost i želja za uspjehom došli su do izražaja kada je Mateo Kozarić postigao gol za svoju ekipu, smanjujući rezultat na 2:1.

FOTO | Pogledajte tko su najbolji pojedinci Lige MZ Čapljina 2023

Napetost na terenu bila je gotovo opipljiva dok je ekipa Šuškovo naselje napadala sve agresivnije, a protivnička obrana bila je pod sve većim pritiskom.

Do poravnanja rezultata ekipa Šuškova naselja došla je u drugom poluvremenu preko Leona Kozarića.

U posljednjoj minuti susreta, Marko Blažević postigao je pogodak za Čapljinu i ekipi Čapljine 2 donio treće mjesto u seniorskoj konkurenciji Lige MZ Čapljina 2.

Na kraju, ova utakmica je ponudila nezaboravne trenutke i uzbuđenje svim prisutnim.

FOTO | Tasovčići/Klepci ponovno trijumfirali: Osvojili su treći uzastopni naslov Lige MZ grada Čapljine

Iako je trajala kraće nego uobičajene utakmice, bila je ispunjena dinamikom, strašću i neizvjesnošću koja karakterizira najbolje sportske događaje.