back to top

FOTO | Mala matura: Čapljinski osnovnoškolci zablistali na maturalnoj zabavi

5711

Maturalna zabava Osnovne škole Vladimira Pavlovića u Čapljini održana je u svečanom ambijentu hotela ”President”.

Ova posebna večer okupila je 117 učenika devetih razreda, roditelje i nastavnike koji su zajedno proslavili završetak osnovnoškolskog obrazovanja.

Najvažniji trenutak

Događaj je bio ispunjen smijehom, plesom i emocijama, a prisutni će ga pamtiti kao jedan od najvažnijih trenutaka u životima mladih maturanata.

Večer je započela svečanim ulaskom maturanata koji su, uz zvuke glazbe, ponosno prošetali crvenim tepihom.

Djevojke su zablistale u elegantnim haljinama, dok su mladići impresionirali svojim odijelima, pokazujući da su spremni zakoračiti u novo životno razdoblje.

Okupljeni roditelji i nastavnici s ponosom su ih pratili, svjesni važnosti ovog trenutka.

Ravnateljica škole Milica Pehar izrazila je ponos na postignuća učenika i zahvalila se roditeljima na podršci koju su pružali tijekom godina.

Večer za pamćenje

Svi su se složili da je ovo bila večer za pamćenje, savršen završetak jednog poglavlja i početak novog.

Maturalna zabava Osnovne škole Vladimira Pavlovića još jednom je pokazala važnost zajedništva i podrške u obrazovanju mladih.

Ova nezaboravna večer označila je kraj osnovne škole za generaciju 2025./2026., ali i početak novih, uzbudljivih izazova koji ih čekaju u srednjoškolskom obrazovanju.